Aktuální nabídka

Zde se můžete podrobněji seznámit s naší aktuální nabídkou - s webovou prezentací, která je součástí výhodného balíčku (souhrnné info o celém balíčku naleznete na úvodní stránce).

Tuto webovou prezentaci tvoří strany:

Úvodní stránka webové prezentace

Obsahuje popis vaší firmy, případně její historii, základní nabídku služeb a případně jakékoliv jiné texty.

Fotogalerie

Zde si můžete buď s naší pomocí, nebo jednoduše z Vašeho počítače vložit vybrané fotografie a připojit k nim popisky. Způsob využití je zcela na vás, může jít o katalog vašeho zboží, reference vaší práce, nebo třeba fotografie provozovny.

Stránka s kontaktními údaji

Zde umísťujeme veškeré kontaktní informace, jako jsou telefony, e-maily a kontaktní adresy, dále mapu pro lepší orientaci zákazníků a on-line kontaktní formulář pro zaslání vzkazu, či objednávky.

Redakční systém

Náš redakční systém je realizovaný velice jednoduše, tak aby pro nikoho nebyl problém se stránkami pracovat a provádět změny jejich obsahu, či vzhledu. Spolu s webovými stránkami dostáváte také tištěný manuál, který vám bude v začátcích nápomocný.

Naše stránky jsou vytvářeny pomocí technologií XHTML a CSS, funkčnost redakčního systému zajišťuje PHP ve spolupráci s databází MySQL. Pro vytváření náročnějších animací používáme Flash.