Informace

Tvorba webových stránek – nabízíme řešení

Vážení zákazníci,

potřebujete zviditelnit Vaši firmu, zvýšit obrat a získat nové zákazníky? Pokud ano, vytvoření www stránek je tím správným krokem!

Nevíte jak na to?

Stačí kontaktovat naši firmu Absolutne Kováč s.r.o. buď pomocí e-mailu podpora@absolutne.net, nebo telefonicky na čísle našeho call-centra, kde vám naše asistentky domluví schůzku s obchodním zástupcem, který s vámi sepíše smlouvu a dojedná s Vámi podrobnosti, týkající se Vašich www stránek.

V naší firmě Absolutne Kováč s.r.o. najdete tým odborníků, kteří Vaše www stránky vytvoří dle Vašich představ a požadavků. Poradí vám, nejen při samotném návrhu a tvorbě stránek, ale samozřejmě také při výběru vhodné domény.

Co je účelem každé webové prezentace?

Aktuální nabídka našeho webdesign studia

Tento balíček obsahuje vytvoření www stránek včetně redakčního systému zdarma, zviditelnění Vašich www stránek na dvou nejznámějších vyhledávačích a katalogů, jako jsou google.cz a seznam.cz. Samozřejmostí je také SEO optimalizace pro vyhledávače.

Webové stránky se skládají z několika Vámi zvolených stran (O nás, Fotogalerie, Kontakty). Dále si zvolíte doménu, např. www.nejlepsifirma.com a zvolíte tři klíčové fráze (slovní spojení), pod kterými vás budou Vaši potencionální klienti na internetu hledat. Všechny výše zmíněné služby jsou zpoplatněny na období jednoho roku.

Dále Vám můžeme zaručit, že za případné budoucí úpravy stránek již nezaplatíte ani korunu navíc a to díky redakčnímu systému, který je zahrnut v ceně. Díky němu můžete kdykoliv do stránek vkládat nové texty, či fotografie a bez jediné investice, či odborné pomoci udržovat stále na svém webu aktuální informace. Redakční systém navíc neustále zdokonalujeme a obohacujeme o nové funkce, které jsou novým i stávajícím zákazníkům průběžně zpřístupňovány.

Speciální balíček služeb obsahuje: